“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia

iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie,

kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią

ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

  Struktūra ir kontaktaiVeiklos sritysAdministracinė informacijaPriėmimas į mokykląTvarkaraščiaiPaslaugosKlausimaiNuorodosParamaNaujienos  

Balandžio mėnesio veiklos planas

KLAIPĖDOS „SAULUTĖS“ MOKYKLOS-DARŽELIO

2018 METŲ BALANDŽIO MĖNESIO VEIKLOS PLANAS

 

Eil.

Nr.

Veiklos pavadinimas

Dalyviai

Diena

Atsakingas

 

  1.  

Velykinė šventė darželio vaikams „Rid rid rid margi margučiai...“

Minėtieji

03

9.45

V. Ruin

L. Cirtautienė

R. Butkuvienė

  1.  

Ikimokyklinių įstaigų logopedų projekto „Jei nebūtų mūs kalbos, tai nebūtų Lietuvos“ renginys tarptautinei Knygos dienai „Sklandžiai skambanti kalba“ Lietuvos aklųjų bibliotekos Klaipėdos padalinyje (Šviesos g. 3)

1 skaitovas

10

10.00

N. Mandeikienė

  1.  

KU II kurso studentų praktika 1-4 klasėse

(lietuvių kalbos pamokos)

Minėtieji

10-30

R. Pintverienė

  1.  

Trečiokų popietė Apolo boulinge

Minėtieji

12

D. Draganova

  1.  

Lopšelio-darželio „Klevelis“ organizuojamas Kauno gatvės mikrorajono ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinių grupių sportinis renginys ,,Sudėk raides į žodelius“, skirtas Lietuvos 100-mečiui paminėti

„Nykštukų“ gr. komanda

12

10.30

J. Didžiūnienė

L. Novak

  1.  

Edukacinis užsiėmimas Pempininkų bibliotekoje- pasakos „Trys paršiukai“ improvizacija

„Nykštukų“ gr. vaikai

13

J. Didžiūnienė

L. Novak

  1.  

Saugaus eismo konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ viktorina „Šviesoforas“ 1-4 klasėse

1-4 kl. mokiniai

13

12.45

V. Norkuvienė

D. Draganova

A. Gustaitienė

A. Purtokienė

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Aplinkos tvarkymo diena

1-4 kl. mokiniai

17

D. Draganova

A. Gustaitienė

A. Purtokienė

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Gamtosauginio ugdymo diena. Užsiėmimai Neringos regioninio parko gamtos muziejuje, Smiltynės Lankytojų centre

1-4 kl. mokiniai

18

D. Draganova

A. Gustaitienė

A. Purtokienė

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Projektinė diena. Mažosios Lietuvos regiono 4 klasių mokinių konkursas „Moksliukų sambūris“, skirtas Lietuvos 100-čiui

4 klasių komandos

20

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Tarptautinė metodinė – praktinė konferencija „Pilietiškumo ir bendruomeniškumo aktualumas, ugdymo būdai ir galimybės ikimokyklinėje įstaigoje“. Mažeikių l.-d. „Saulutė“

Užsiregistravę  SEMI+ mokytojai, pranešėjai

20

R. Pintverienė

J. Didžiūnienė

L. Novak

V. Kleinauskienė

V. Norkuvienė

  1.  

NMPP.

2 klasė - rašymas, 1 dalis (teksto kūrimas)

4 klasė - rašymas

Minėtieji

23

9.30

V. Norkuvienė

  1.  

Pasaulinės  Knygos dienos renginiai:

  • pamoka Pegaso knygyne „Knygos gimimas. Nuo idėjos iki knygos lentynos“;
  • „Vakaro skaitiniai“

 

1 kl. mokiniai

 

 

3 kl. mokiniai

23

10.00

 

 

16.00

 

A. Gustaitienė

 

 

D. Draganova

  1.  

Klaipėdos miesto Kauno gatvės mikrorajono ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinių grupių sportinis  edukacinis renginys „Sveikuolių šalyje 2018“

Minėtieji

tikslinama

R. Butkuvienė

V. Ruin

L. Cirtautienė

  1.  

NMPP

2 klasė -  matematika

4 klasė - matematika

Minėtieji

25

9.30

V. Norkuvienė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas Prano Domšaičio galerijoje „Kiekvienam po skanėstą“

3 kl. mokiniai

25

D. Draganova

  1.  

Klaipėdos 3 klasių mokinių konkursas „Knygų mūšis“ Pempininkų vaikų centre „Gerviukas“

Minėtieji

27

D. Draganova

  1.  

Mažojo cirko teatro „Dulidu“  spektaklis „Karalius ir blusa“

Pageidaujantys

27

11.45

12.45

V. Norkuvienė

  1.  

Klaipėdos dekanato vaikų šventė šv. Juozapo Darbininko bažnyčioje

Pageidaujantys

29

12.00

A. Žitkuvienė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas Laikrodžių muziejuje „Gaminame laikroduką“

1 kl. mokiniai

tikslinama

A. Gustaitienė

  1.  

Pasivaikščiojimas po Klaipėdos senamiestį: žaidimai, senieji pastatai. Klaipėdos senajame pašte – atvirutės „Sveikinimas mamai“ siuntimas

„Nykštukų“ gr. vaikai

30

L. Novak

J. Didžiūnienė

  1.  

Savarankiškų stebėjimų, tyrinėjimų diena

„AŠ – tyrinėtojas“

1-4 kl. mokiniai

30

D. Draganova

A. Gustaitienė

A. Purtokienė

R. Vaičikauskaitė

 

_______________________

Pamokų laikas:

 

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.30-10.05 9.30-10.15
3. 10.45-11.20 10.45-11.30
4. 11.45-12.20 11.45-12.30
5. 12.45-13.20 12.45-13.30
6.   13.35-14.20
Mokiniai valgo:

Pusryčius: 9.15–9.30

Pietus:  11.30–11.45 (2,3 kl.) ir 12.30–12.45 val. (1,4 kl.)

Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas:

7.30-18.00