“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia

iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie,

kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią

ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

  Struktūra ir kontaktaiVeiklos sritysAdministracinė informacijaPriėmimas į mokykląTvarkaraščiaiPaslaugosKlausimaiNuorodosParama  
  GalerijaRenginiaiInformacija  

Kovo mėnesio veiklos planas

KLAIPĖDOS „SAULUTĖS“ MOKYKLOS-DARŽELIO

2018 METŲ KOVO MĖNESIO VEIKLOS PLANAS

 

Eil.

Nr.

Veiklos pavadinimas

Dalyviai

Diena

Atsakingas

 

  1.  

Klaipėdos Lėlių teatro spektaklis –edukacija „Coliukė“

Pageidaujantys

01

11.00

O. Kaminskaja

Auklėtojos

2.

Tarptautinis anglų kalbos konkursas „Kalbų Kengūra 2018“

Pageidaujantys

4 kl. mokiniai

01

K. Skuodienė

3.

Verslumo ir karjeros ugdymo diena. Kaziuko mugė „Gurgu gurgu į Kaziuko turgų...“.

1-4 kl. mokiniai, darželio vaikai

02

V. Norkuvienė

Mokytojos

Auklėtojos 

4.

Gimtadienių šventė- k/f „Gnomai“ kino teatre Forum Cinemas

4 kl. mokiniai

02

12.50

R. Vaičikauskaitė

5.

Edukacinis užsiėmimas Prano Domšaičio galerijoje „Gėlių flotilė“

„Nykštukai“

06

10.30

L. Novak

J. Didžiūnienė

6.

4 klasės tėvų susirinkimas.

Minėtieji

06

R. Vaičikauskaitė

7.

Literatūrinės varžytuvės Klaipėdos Ievos Simonaitytės bibliotekos Pempininkų filiale

4 kl. mokiniai

06

10.30

R. Vaičikauskaitė

8.

2 klasės tėvų susirinkimas

Minėtieji

06

A. Purtokienė

9.

Mokytojų, ruošiančių saugaus eismo komandą saugaus eismo varžyboms „Šviesoforas“, susirinkimas

Minėtieji

06

14.00

V. Norkuvienė

10.

Gamtos Kengūra 2018

Pageidaujantys

07

R. Vaičikauskaitė

D. Draganova

11.

Edukacinis užsiėmimas „Šimtmečio popieriaus dirbtuvės“.

3 kl. mokiniai

07

D. Draganova

12.

Poezijos popietė Martyno Mažvydo progimnazijoje, skirta Lietuvos šimtmečiui „Dainuoju Lietuvai“

3-4 kl. mokiniai

07

13.00

R. Vaičikauskaitė

D. Draganova

13.

Edukacinis užsiėmimas „Pegaso“ knygyne „Pojūčiai“

„Gudručiai“

08

13.30

K. Švirėnienė

L. Cirtautienė

14.

Dailyraščio konkursas „Žąsies plunksna 2018“

1 kl. mokiniai

08

A. Gustaitienė

15.

Piešinių konkursas paroda „Nupieškime valstybės dieną pasitinkančią Klaipėdą“

Pageidaujantys

01-11

K. Švirėnienė

V. Kleinauskienė

D. Draganova

16.

Nepriklausomybės dienos atkūrimo minėjimo renginiai:

Minėjimas „Aš tikrai myliu Lietuvą...“

Tarptautinė pilietinė akcija "Gyvasis tautos žiedas"

1-4 kl. mokiniai, darželio vaikai

09

8.30

11.00

R. Butkuvienė

Mokytojos 

 

17.

Sportinė popietė "Scala dream“

3 kl. mokiniai

09

D. Draganova

18.

Edukacinis užsiėmimas Prano Domšaičio galerijoje „Karalienė Luizė Klaipėdoje

3 kl. mokiniai

12

D. Draganova

19.

Klaipėdos miesto ikimokyklinių įstaigų šventinis renginys-koncertas „Praeitis augina ateitį: vedu tave per gimtą žemę“, skirtas kovo 11-osios paminėjimui

Programos dalyviai ir pageidaujantys

13

16.00

R. Butkuvienė

20.

Klaipėdos Dramos teatro spektaklis „Pūkuotuko pasaulis“

„Nykštukai“

14

11.00

J. Didžiūnienė

L. Novak

21.

Pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas „Dailus raštas akį glosto 2018“ Martyno Mažvydo progimnazijoje

Laureatai

15

13.00

R. Vaičikauskaitė

A. Gustaitienė

22.

Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2018“

Pageidaujantys

15

9.30

V. Norkuvienė

23.

Akcija, skirta Žemės dienai,  „Sužydėjo gėlės vėliavos spalvom“

1-4 kl. mokiniai, darželio vaikai

20

10.00

R. Butkuvienė

V. Ruin

L. Cirtautienė

24.

„Pegasiuko“ pamokėlė „Ką daryti, jeigu...“

1 kl. mokiniai

20

10.00

A. Gustaitienė

25.

Lietuvių kalbos konkursas „Kalbos labirintai“ „Smeltės“ progimnazijoje

2, 3 kl. laureatai

21

D. Draganova

A. Purtokienė

26.

Edukacinis užsiėmimas knygyne „Pegasas“ „Velykų tradicijos ir papročiai“

3 kl. mokiniai

22

D. Draganova

27.

Respublikinė 3-4 klasių mokinių matematikos olimpiada

Mokyklos olimpiados nugalėtojai

22

13.00

R. Vaičikauskaitė

D. Draganova

28.

Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2018

 

1-4 kl. mokiniai, darželio vaikai, auklėtojos

19-23

Pagal veiklų planą

Mokytojos

R. Butkuvienė

V. Norkuvienė

29.

Tarpmokyklinis  gavėnios projektas ,,Jėzaus kančia“ Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje

2-4 kl. mokiniai

26

11.00

A. Žitkuvienė

30.

Edukacinis užsiėmimas laikrodžių muziejuje „Pažinkite laikrodį“

1 kl. mokiniai

27

A. Gustaitienė

31.

„Pegasiuko“ pamokėlė „Velykų tradicijos ir papročiai“

„Nykštukai“

27

10.00

L. Novak

J. Didžiūnienė

32.

Išvyka į Klaipėdos kultūros fabriką. Edukacinis spektaklis „Knygų personažai atgyja“

„Gudručiai“

27

10.30

K. Švirėnienė

L. Cirtautienė

33.

Ketvirtokų šimtadienis

Minėtieji

28

19.30

R. Vaičikauskaitė

R. Pintverienė

34.

Edukacinis užsiėmimas Pempininkų bibliotekos vaikų centre „Gerviukas“ „Pasakos „Trys paršiukai“ lagaminą pravėrus“

„Nykštukai“

29

10.30

L. Novak

J. Didžiūnienė

35.

Teatriukas „Smagumėlis“ edukacinis spektaklis apie cukraus žalą „Mergaitė Doli saldainių šalyje“

Pageidaujantys

29

11.45

V. Norkuvienė

36.

Kauno gatvės mikrorajono ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinių grupių sportinis renginys „Kapitonas ir komanda“ l.-d. „Inkarėlis“

Priešmokyklinių grupių komandos

30

10.00

J. Didžiūnienė

L. Cirtautienė

37.

Lietuvos policijos piešinių konkursas „Lietuvos policijai 100 metų“

Pageidaujantys

 

D. Draganova


Pamokų laikas:

 

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.30-10.05 9.30-10.15
3. 10.45-11.20 10.45-11.30
4. 11.45-12.20 11.45-12.30
5. 12.45-13.20 12.45-13.30
6.   13.35-14.20
Mokiniai valgo:

Pusryčius: 9.15–9.30

Pietus:  11.30–11.45 (2,3 kl.) ir 12.30–12.45 val. (1,4 kl.)

Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas: 7.30-18.00