Sveiki atvykę, į "Saulutės" mokyklą-darželį

“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie, kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

  Struktūra ir kontaktaiVeiklos sritysAdministracinė informacijaInformacijaTvarkaraščiaiPaslaugosKlausimaiNuorodosParama  
  GalerijaRenginiai  

Sausio mėnesio veiklos planas

 

KLAIPĖDOS „SAULUTĖS“ MOKYKLOS-DARŽELIO

2018 METŲ SAUSIO MĖNESIO VEIKLOS PLANAS

 

Eil.

Nr.

Veiklos pavadinimas

Dalyviai

Diena

Atsakingas

 

1.      

Popietės darželio vaikams „Senoji animacija“.

Minėtieji

02-05

R. Butkuvienė

Auklėtojos

2.      

Išvyka į kino teatrą „Forum Cinemas“, kino filmas „Koko“.

1-4 kl. mokiniai

05

Klasių vadovai

3.      

„Sudie, žaliaskare...“ – eglutės nupuošimo ceremonija su Šarkai ir Giriniu.

Darželio vaikai

08

R. Butkuvienė

V. Ruin

4.      

Pamokėlė apie vandens taršą „Vandens apytakos ratas“

3 kl. mokiniai

10

L. Domarkienė

D. Draganova

5.      

Studijos „Svirplys“ koncertas.

Pageidaujantys

 

Auklėtojai

6.      

Karjeros akademijos seminaras pradinukams „Greitasis skaitymas“

2, 4 kl. mokiniai

11

A. Purtokienė

R. Vaičikauskaitė

7.      

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos, UAB „RV Projektai“ ir MB Ecolita“ vykdomos Visuomenės informavimo apie aplinkos oro kokybės gerinimą kompanijos pamokėlė „Oro taršos problemos Klaipėdos mieste“.

1-4 kl. mokiniai

11

R. Vaičikauskaitė

D. Draganova

A. Gustaitienė

A. Purtokienė

8.      

Laisvės gynėjų dienos minėjimas „Neužmirštuolė“

1-4 klasių mokiniai

12

12.45

R. Butkuvienė

Mokytojos

9.      

Išmanioji edukacija laikrodžių muziejuje „Zodiako žvaigždynai“.

3 kl.  1 gr.,

2 gr.

17

19

D. Draganova

10. 

Edukacija Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje „Miesto simboliai“, skirta Klaipėdos krašto prijungimui prie Lietuvos paminėti.

4 kl. mokiniai

17

R. Vaičikauskaitė

11. 

Mokytojų tarybos posėdis.

Minėtieji

19

R. Pintverienė

12. 

Pamoka Laikrodžių muziejuje

1 kl. mokiniai

24

A. Gustaitienė

13. 

Talentų šou 1 klasėje

Minėtieji

26

A. Gustaitienė

14. 

Popamokinis renginys „Proto mūšis“

4 kl. mokiniai

26

R. Vaičikauskaitė

 

 

Pamokų laikas:

 

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.30-10.05 9.30-10.15
3. 10.45-11.20 10.45-11.30
4. 11.45-12.20 11.45-12.30
5. 12.45-13.20 12.45-13.30
6.   13.35-14.20
Mokiniai valgo:

Pusryčius: 9.15–9.30

Pietus:  11.30–11.45 (2,3 kl.)

         12.30–12.45 val. (1,4 kl.)

Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas:

7.30-18.00