“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia

iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie,

kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią

ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

  Struktūra ir kontaktaiVeiklos sritysAdministracinė informacijaPriėmimas į mokykląTvarkaraščiaiPaslaugosKlausimaiNuorodosParamaNaujienos  

Gegužės mėn. veiklos planas

           

KLAIPĖDOS „SAULUTĖS“ MOKYKLOS-DARŽELIO

2019 METŲ GEGUŽĖS MĖNESIO VEIKLOS PLANAS

 

Eil.

Nr.

Veiklos pavadinimas

Dalyviai

Diena

Atsakingas

 

  1.  

Edukacinis užsiėmimas knygyne „Pegasas“ „Gamtos viktorina“

4 kl. mokiniai

02

D. Draganova

  1.  

Edukacinė išvyka su gidu po Klaipėdos senamiestį

Grupės „Nykštukai“ vaikai

 

J. Didžiūnienė

L. Novak

  1.  

NMPP – rašymas, 2 dalis (kalbos sistema)

2 kl. mokiniai

03

V. Norkuvienė

  1.  

NMPP – pasaulio pažinimas

4 kl. mokiniai

03

V. Norkuvienė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas knygyne „Pegasas“ „Visata“

4 kl. mokiniai

03

D. Draganova

  1.  

Motinos dienos šventė

„Nykštukai“, „Gudručiai“ vaikai, mamytės

07

16.30

L. Cirtautienė

J. Didžiūnienė

L. Novak

  1.  

Klaipėdos ikimokyklinių įstaigų vaikų saviraiškos festivalis „Vaidinimų kraitelė 19“

„Gudručių“ gr. vaikai

09

L. Cirtautienė

R. Butkuvienė

  1.  

"Bandymų-tyrinėjimų diena" - Klaipėdos universiteto studentų edukacinis renginys 

1-4 kl. mokiniai

13

R. Pintverienė, visų dalykų mokytojai

  1.  

Klaipėdos bendrojo lavinimo mokyklų 4 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „English Grammar and language skills“

E. Degutytė

R. Skirkevičius

09

K. Skuodienė

  1.  

Fotografija atminčiai

4 kl. mokiniai

14

D. Draganova

  1.  

Edukacinis užsiėmimas Klaipėdos policijoje

3 kl. mokiniai

14

12.30

A. Purtokienė

  1.  

Šeimos diena

 

„Mums smagu, kai mes kartu“

 

„Voveriukai“

1 klasė

 

2 klasė

 

15

16.30

18.00

 

16

18.00

R. Butkuvienė

V. Kleinauskienė

R. Vaičikauskaitė

I. Vaitkienė

A. Gustaitienė

  1.  

Klaipėdos miesto mokyklų antrų klasių mokinių mokymo plaukti programos „Gintaro“ baseine baigiamasis užsiėmimas

2 kl. mokiniai

16

12.00

A. Gustaitienė

  1.  

Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių konkursas Moksleivių saviraiškos centre „Gamtos labirintai“

1-4 kl. komanda

16

D. Draganova

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Šeimos diena „Kodėlčiukų“ grupėje „Mamyte, tėti, aš jus myliu“

Minėtieji

16

16.00

V. Rumšienė

G. Budginienė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas knygyne „Pegasas“ „Gamtos viktorina“

1 kl. mokiniai

17

11.00

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Kino filmo kino teatre „Forum Cinemas“ žiūrėjimas

2 kl. mokiniai

17

A. Gustaitienė

  1.  

Kultūros paso renginys. Edukacinis užsiėmimas Lietuvos jūros muziejuje „Priimk jūros iššūkį“

4 kl. mokiniai

17

11.30

D. Draganova

  1.  

Klaipėdos miesto vaikų šventė „Vilties linksmoji karuselė“ Atgimimo aikštėje

Paruošti dalyviai

17

10.00

R. Butkuvienė

  1.  

Mokymai 1-4 kl. mokiniams „Vandeny būk atsargus – tu ne žuvis, o tik žmogus“. Programa parengta Sveikatos mokymo ir ligų priežiūros, Lietuvos vaikų ir jaunimo centro ir Vilniaus visuomenės sveikatos biuro iniciatyva

Minėtieji

Visą mėn.

L. Domarkienė

  1.  

Kino filmo „Aš ir kitos veidrodžio pusės“ kino teatre Forum Cinemas žiūrėjimas

1 kl. mokiniai

17

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas knygyne „Pegasas“ „Profesijos“

1 kl. mokiniai

20

13.00

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Šeimos diena

„Smalsučių“ gr.

22

16.15

V. Ruin

  1.  

Tarpklasinis šaškių turnyras

Pageidaujantys 1-4 klasių mokiniai

22

A. Gustaitienė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas „Smagūs bandymai“ knygyne „Pegasas“

2 kl. mokiniai

23

A. Gustaitienė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas „Kaip prisijaukinti robotą?“ Pempininkų bibliotekos Vaikų centre „Gerviukas“

1 kl. mokiniai

23

10.30

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Pasaulinė akcija „Pamokos lauke“.

Tėveliaiai, norintys dalyvauti asmeniškai su savo vaiku, galite individualiai veiklai registruotis https://outdoorclassroomday.com/

1-4 klasių mokiniai

23

Visų dalykų mokytojai

  1.  

Mažosios Lietuvos regiono 4 klasių mokinių konkursas „Moksliukų sambūris 2019“

Kviestieji

24

D. Draganova

  1.  

Ekskursija į Šiaulius, ir sportinė pramoga „Karinės pratybos“

2 kl. mokiniai, tėvai

25

A. Gustaitienė

  1.  

Klaipėdos „Saulutės“ mokyklos-darželio trčių klasių mokinių anglų kalbos olimpiada „Enjoy English“

Minėtieji

27

K. Skuodienė

  1.  

Sportinė pramoga pajūryje

Darželio vaikai

28

V. Rumšienė

L. Novak

  1.  

„Pirmieji žodžiai“ – anglų kalbos pamoka „Gudručių“ ir „Nykštukų“

„Voveriukų“ grupės tėvams

Minėtieji

28

17.00

17.30

K. Skuodienė

  1.  

Kultūros paso renginys. Edukacinis užsiėmimas Palangos gintaro muziejuje „Gintaro amuletų simboliai interaktyviai“

3 ir 4 kl. mokiniai

28

10.00

11.00

D. Draganova

A. Purtokienė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas Laikrodžių muziejuje

2 kl. mokiniai

28

A. Gustaitienė

  1.  

Šeimos šventė pasitinkant vasarą „Iš mūs mažų širdučių, į jūsų širdutes“

3 kl. mokiniai, tėvai

29

17.30

A. Purtokienė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas knygyne „Pegasas“ „Linksmoji matematika“

4 kl. mokiniai

30

D. Draganova

  1.  

Klaipėdos l.-d. „Obelėlė“ respublikinis projektas „Žalią pupą auginu“

„Kodėlčiukai“ vaikai

01-30

G. Budginienė

V. Rumšienė

  1.  

Kauno gatvės mikrorajono kultūrinis-edukacinis renginys l.-d. „Klevelis“ „Su tėčiu po skėčiu“

A. Ladoškinaitė G. Čekys

30

V. Rumšienė

  1.  

Priešmokyklinės grupės „Gudručiai“ vaikų atsisveikinimas su darželiu

Minėtieji

30

L. Cirtautienė

K. Švirėnienė

R. Butkuvienė

  1.  

Priešmokyklinės grupės „Nykštukai“ vaikų atsisveikinimas su darželiu

Minėtieji

31

J. Didžiūnienė

L. Novak

R. Butkuvienė

  1.  

Aktyvaus judėjimo diena „Scala dream“

3 kl. mokiniai

31

10.00

A. Purtokienė

 

_______________________                  

Pamokų laikas:

 

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.30-10.05 9.30-10.15
3. 10.45-11.20 10.45-11.30
4. 11.45-12.20 11.45-12.30
5. 12.45-13.20 12.45-13.30
6.   13.40-14.25
 

Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas: 7.30-18.00