“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia

iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie,

kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią

ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

  Struktūra ir kontaktaiVeiklos sritysAdministracinė informacijaPriėmimas į mokykląTvarkaraščiaiPaslaugosKlausimaiNuorodosParamaNaujienos  

Gegužės mėnesio veiklos planas

KLAIPĖDOS „SAULUTĖS“ MOKYKLOS-DARŽELIO

2018 METŲ GEGUŽĖS MĖNESIO VEIKLOS PLANAS

 

Eil.

Nr.

Veiklos pavadinimas

Dalyviai

Diena

Atsakingas

 

  1.  

KU II kurso studentų praktika 1-4 klasėse (lietuvių kalba)

Studentai, mokytojai

02-15

V. Norkuvienė

  1.  

Ekskursija po Klaipėdos senamiestį, senąjį Klaipėdos paštą

„Nykštukai“ vaikai

02

J. Didžiūnienė

L. Novak

  1.  

Klaipėdos valstybinės kolegijos Kultūrinės veiklos vadybos trečiojo kurso studentės projektas-paskaita „Pykšt, pokšt ir Tu jau artistas!“ (pasaka „Ropė“)

1 kl. mokiniai

02

03

A. Gustaitienė

D. Draganova

  1.  

Edukacinis užsiėmimas Prano Domšaičio galerijoje „Kiekvienam po skanėstą“

„Nykštukai“ vaikai

03

J. Didžiūnienė

L. Novak

  1.  

Ekskursija į AB „Klaipėdos vandenys“

3 kl. mokiniai

03

D. Draganova

  1.  

Klaipėdos bendrojo ugdymo mokyklų 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas Vitės pagrindinėje mokykloje

4 kl. skaitovai

03

13.00

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas „Pegaso“ knygyne, „Visata“

3 kl. mokiniai

08

D. Draganova

  1.  

Klaipėdos 4 klasių mokinių anglų kalbos konkursas „English Grammar and Language Skills“, Klaipėdos „Santarvės“ progimnazijoje

I turo nugalėtojas

10

K. Skuodienė

  1.  

Boulingo varžybų I etapas „Apolo“ boulinge

1, 2, 3, 4 kl. komandos

04

07

 

10

R. Vaičikauskaitė

A. Purtokienė

A. Gustaitienė

D. Draganova

  1.  

Šaškių turnyras

1 kl. mokiniai

09

A. Gustaitienė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas „Delfinas ir aš“ Delfinariume; Jūrų muziejaus akvariumo lankymas ir edukacija Pasienio užkardos Kopgalio laivuose.

3 kl. mokiniai

11

D. Draganova

  1.  

Motinos diena/Šeimos diena:

„Smalsučiai“

„Gudručiai“

„Voveriukai“

„Kodėlčiukai“

„Nykštukai“

„Spinduliukai“

 

 

02 16.10

03

03 16.00

17 17.00

 

10 16.30

Visi grupėse dirbantys pedagogai

  1.  

Lietuvių kalbos diktanto konkursas „Raštingiausias mokinys“ Martyno Mažvydo progimnazijoje

1-4 kl. I turo nugalėtojai

15

A. Purtokienė

A. Gustaitienė

D. Draganova

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas „Gamtos laikrodis“ Laikrodžių muziejuje

3 kl. mokiniai

17

D. Draganova

  1.  

Ievos Simonaitytės viešosios bibliotekos edukacinės erdvės edukacinis užsiėmimas „Keliauk su žaliapėdžiu“

4 kl. mokiniai

17

13.00

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Kultūros diena.

Šokių diena „Pašoksiu šokimėlį...“, skirta Lietuvos 100-čiui.

„Saulutės“ m.-d. 1-4 kl. mokiniai, darželio vaikai, l.-d. „Klevelis“, „Inkarėlis“, „Žiogelis“, „Vėrinėlis“ vaikai

18

10.00

L. Bylinskė

R. Butkuvienė

  1.  

Klaipėdos miesto mokyklų mokinių piešinių paroda „Saule – tu mano šviesa“ „Verdenės“ progimnazijoje

Pageidaujantys

18-31

N. Mandeikienė

  1.  

Edukacija Jūrų muziejuje akvariume „Kas Baltijoje gyvena“

4 kl. mokiniai

23

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Anglų kalbos olimpiada

3 kl. mokiniai

21

K. Skuodienė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas „Surask skulptūrą“ Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus Skulptūrų parke

3kl. mokiniai

24

D. Draganova

  1.  

Anglų kalbos pamoka tėvams „Pirmieji žodžiai“

Tėvai, vaikai

22

17.00, 17.30

K. Skuodienė

  1.  

Bendra būsimųjų pirmokų ir 4-okų pamoka

Minėtieji

24

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Priešmokyklinių grupių išleistuvės „Sudie, darželi...“:

„Gudručiai“

„Nykštukai“

Minėtieji

 

 

24

25

R. Butkuvienė

L. Cirtautienė

K. Švirėnienė

J. Didžiūnienė

L. Novak

  1.  

Akcija „Diena su augintiniu“

1, 4 kl. mokiniai, tėvai

25

A. Gustaitienė

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Ekskursija į Šiaulius

3 kl. mokiniai

26

(Št.)

D. Draganova

  1.  

Ekskursija į Klaipėdos apskrities priešgaisrinę gelbėjimo valdybą

1 kl. mokiniai

29

A. Gustaitienė

  1.  

Paskutinė pamoka

4 kl. mokiniai

29

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Aktyvi pramoga laipiojimo uolomis klube „Scala Dream“

2 kl. mokiniai

 

A. Purtokienė

  1.  

Ketvirtokų išleistuvės „Lik sveika, Saulute!“

Minėtieji

30

13.00

R. Butkuvienė

D. Draganova

R. Vaičikauskaitė

  1.  

Mokytojų tarybos posėdis

Minėtieji

31

R. Pintverienė

  1.  

Ekskursijų diena.

Ekskursija į Nidą

1, 2 kl. mokiniai

31

A. Purtokienė

A. Gustaitienė

  1.  

Laipynių pramoga Klaipėdos miesto Poilsio parko nuotykių parke „Kar kar“

4 kl. mokiniai

31

R. Vaičikauskaitė

 

_______________________

Pamokų laikas:

 

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.30-10.05 9.30-10.15
3. 10.45-11.20 10.45-11.30
4. 11.45-12.20 11.45-12.30
5. 12.45-13.20 12.45-13.30
6.   13.35-14.20
 

Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas: 7.30-18.00