“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia

iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie,

kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią

ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

  Struktūra ir kontaktaiVeiklos sritysAdministracinė informacijaPriėmimas į mokykląTvarkaraščiaiPaslaugosKlausimaiNuorodosParamaNaujienos  

Gruodžio mėnesio veiklos planas

KLAIPĖDOS „SAULUTĖS“ MOKYKLOS-DARŽELIO

2018 METŲ GRUODŽIO MĖNESIO VEIKLOS PLANAS

 

Eil.

Nr.

Veiklos pavadinimas

Dalyviai

Diena

Atsakingas

 

1.

Anglų kalbos projektas „Kai aš mažas buvau...“

4 kl. mokiniai

03

K. Skuodienė

2.

Higienos mokymai

Darbuotojai

04

13.30

L. Domarkienė

3.

„Ąžuolyno“ gimnazijos moksleivių Savanorystės diena „Saulutės“ mokykloje-darželyje

Minėtieji ir darželio vaikai

04

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos

4.

Advento vakarojimas.

Etnokultūros centre „Advento ir Kalėdų papročiai, tradicijos ir burtai“

1-4 klasės

2, 4, 1 kl. mokiniai

04

A. Gustaitienė

R. Vaičikauskaitė

D. Draganova

5.

Adventinis užsiėmimas Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje

3 kl. mokiniai

04

A. Purtokienė

6.

Gerumo akcija šunų prieglaudoje „Šuniukų fėja“

4 kl. mokiniai

06

D. Draganova

7.

Edukacinis užsiėmimas knygyne „Pegasas“ – „Kalėdinės dirbtuvės“

1 ir 4 kl. mokiniai

2 kl. mokiniai

04

07

A. Gustaitienė

R. Vaičikauskaitė

D. Draganova

8.

Kalėdinio atviruko spausdinimas grafikos spaudos staklėmis Mažosios Lietuvos istorijos muziejuje

1 kl. mokiniai

07

11.00

R. Vaičikauskaitė

9.

„Atvira Klaipėda“ ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vaikų piešinių konkursas „Nupiešk mylimiausią Muzikinio teatro spektaklio herojų“

Pageidaujantys

09-17

O. Kaminskaja

L. Novak

I. Vaitkienė

10.

Tarptautinis nuotolinis vaizdo reportažų anglų kalba konkursas „Mano geriausias draugas“

2 kl. mokinys

11

K. Skuodienė

11.

Kultūros paso renginiai.

Klaipėdos Vaikų skyriaus bibliotekoje „Žengiam į knygos pasaulį“

(Danės g. 7)

2 klasė

3 klasė

1 klasė

11

13

20

11.00

A. Gustaitienė

A. Purtokienė

R. Vaičikauskaitė

12.

Tarpmokyklinis projektas-renginys

„Po angelo sparnu“ Sendvario progimnazijoje

Sendvario, „Ąžuolyno“, „Saulutės“ m.-d. mokiniai

12

13.00

A. Žitkuvienė

D. Draganova

13.

Edukacinė programa „Kalėdų Senelio rezidencija“ Vaikų laisvalaikio centro klube „Draugystė“

3 kl. mokiniai

12

A. Purtokienė

14.

Tarptautinis projektas „Draugystės pynė“

Grupių  „Voveriukai“, „Nykštukai“ vaikai

1-30

V. Kleinauskienė

I. Vaitkienė

J. Didžiūnienė

L. Novak

15.

Klaipėdos ikimokyklinių įstaigų vaikų piešinių paroda „Kalėdinis sapnas“

Gr. „Voveriukai“, „Nykštukai“  vaikai

12, 13

V. Kleinauskienė

I. Vaitkienė

J. Didžiūnienė

L. Novak

16.

Sportinė pramoga Appolo boulinge

2 kl. mokiniai

17

A. Gustaitienė

17.

Gerumo akcija „Pradžiuginkime mažas širdeles“

Gr. „Nykštukai“ vaikai

Visą mėnesį

J. Didžiūnienė

L. Novak

18.

Edukacinė programa Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klube „Draugystė“ „Kalėdų Senelio rezidencija“

Gr. „Nykštukai“ vaikai

 

J. Didžiūnienė

L. Novak

19.

Kalėdinis renginys-spektaklis „Kalėdų Senelio namelis“ Klaipėdos lėlių teatre

2-4 kl. mokiniai

18

A. Gustaitienė

A. Purtokienė

D. Draganova

20.

Šventinis renginys „Atvyko Kalėdų Senelis“

1 kl. mokiniai, darželio vaikai

19

R. Butkuvienė

Mokytojos

21.

Vakaronė su tėvais. Kalėdinis kino vakaras

2 kl. mokiniai, tėvai

20

A. Gustaitienė

22.

Vakaronė „Kalėdos ateina“ (integruojant anglų k.)

4 kl. tėvai, mokiniai

20

D. Draganova

K. Skuodienė

23.

Akcija „Betliejaus ugnis“. Ugnelės pasidalijimas bendruomenėje

Minėtieji

21

A. Žitkuvienė

24.

Atestacijos komisijos posėdis

Minėtieji

17

V. Norkuvienė

25.

Prevencinių programų „Antras žingsnis“  ir „Zipio draugai“ užsiėmimai

1-4 klasių mokiniai,

„Gudručiai“, „Nykštukai“

Penkta-

Dieniais,

1 kartą sav.

Pradinių klasių ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos

Pamokų laikas:

 

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.30-10.05 9.30-10.15
3. 10.45-11.20 10.45-11.30
4. 11.45-12.20 11.45-12.30
5. 12.45-13.20 12.45-13.30
6.   13.40-14.25
 

Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas: 7.30-18.00