“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia

iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie,

kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią

ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

  Struktūra ir kontaktaiVeiklos sritysAdministracinė informacijaPriėmimas į mokykląDirektoriaus ataskaitosInformacijaTvarkaraščiaiPaslaugosKlausimaiSocialiniai partneriaiNuorodosParamaNaujienos  

Lapkričio mėn. veiklos planas

KLAIPĖDOS „SAULUTĖS“ MOKYKLOS-DARŽELIO

2021 METŲ LAPKRIČIO MĖNESIO VEIKLOS PLANAS

 

Eil.

Nr.

Veiklos pavadinimas

Dalyviai

Diena

Atsakingas

 

  1.  

Tarptautinio projekto programos „Darni mokykla“ veiklos plano sudarymas 2021-2022 metams

Komandos nariai

01-22

V. Norkuvienė

L. Bylinskė

  1.  

Respublikinis ugdymo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų STEAM projektas „Stebuklingas lego pasaulis“

Gr.„Voveriukai“ vaikai

03- 30

V. Kleinauskienė

  1.  

Respublikinė kūrybinių darbų paroda- iniciatyva „Gerumo delnai“, skirta tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti

Gr.„Voveriukai“ vaikai

08-25

V. Kleinauskienė

  1.  

Respublikinis ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo įstaigų virtualus STEAM projektas- akcija „Morkadienis“

Gr.„Voveriukai“ vaikai

08-26

V. Kleinauskienė

  1.  

Respublikinė virtuali kūrybinių darbų paroda „Tvarus antrinių žaliavų naudojimas kuriant Olimpinius simbolius“

Gr. „Nykštukai“

vaikai

10-24

J. Didžiūnienė

  1.  

LRT iniciatyva MATAU TAVE

1-4 kl. mokiniai, darželio vaikai

12

L. Bylinskė

  1.  

Mokymai „Hibridinis ugdymas. Galimybės“

Mokytojai

17

14.00

R. Pintverienė

  1.  

Kultūros pasas.

Edukacinės dirbtuvėlės  „Sukurk savo dizaino atšvaitą!“

3A ir 4 kl. mokiniai

12

D. Draganova

K. Ilginytė

  1.  

Edukacijos ,,Jaunasis mokslininkas“.

Bandymų ir eksperimentų edukacija „Vonios druskos gamyba“, „Vulkanas“

1-4 klasių mokiniai

19

K. Ilginytė

A. Purtokienė

A. Gustaitienė

D. Draganova

I. Bakanauskienė

  1.  

Klaipėdos miesto ekologinė akcija „Įžiebkime Saulutės kiemelį“

Gr. „Nykštukai“ vaikai

22-24

J. Didžiūnienė

  1.  

Neformaliojo švietimo – etnokultūros rengiamos  rudens pramogos:

Šv. Martyno ir Ožio diena - paskutinė rudens šventė, žiemos sutiktuvės;

,,Ant mano delno guli duonelė“;

,,Be duonos - sotus nebūsi";

„Gyvūnėliai šaltam rudenėly";

„Katinėlis rainas rinko vaikams dainas"

 

 

„Nykštukai“

 

„Gudručiai“

„Smalsučiai“

„Voveriukai“

„Kodėlčiukai“

 

 

11

 

24

25

25

26

L. Novak

 

 

 

 

 

 

 

R. Butkuvienė

  1.  

Trečiasis tarptautinis 2-4 klasių mokinių muzikos konkursas „Muzika kitaip – 2021“

Po vieną 2, 3a ir du 4 klasės mokinius

24

15.00

R. Butkuvienė

  1.  

Popietės skaitiniai

3B ir

3A kl. mokiniai

17

25

I. Bakanauskienė

D. Draganova

  1.  

Edukacinis užsiėmimas Prano Domšaičio galerijoje „Pasivaikščiojimas po Japoniją. Nuo suši iki...“

3A ir

3B kl. mokiniai

26

24

12.30

D. Draganova

I. Bakanauskienė

  1.  

Pranešimas: „Akmenukų istorijos: akmenukų panaudojimas vaikų emociniam ugdymui bei dėmesingumo lavinimui“ nuotolinėje respublikinėje metodinėje- praktinėje dienoje „Patyriminių veiklų oranizavimo vidaus ir lauko erdvėse geroji patirtis, kuriant ir įgyvendinant ugdymo procesą.“

Pranešimą parengęs mokytojas

30

13.00

V. Kleinauskienė

  1.  

Atestacijos komisijos posėdis

Minėtieji

Derinama

V. Norkuvienė

  1.  

Vaiko gerovės komisijos posėdis

Minėtieji, kviestieji

Pagal poreikį

A. Gustaitienė

 

  1.  

Prevencinių programų Kimoči, „Antras žingsnis“  ir „Zipio draugai“ užsiėmimai

1-4 klasių mokiniai,

„Gudručiai“, „Smalsučiai“

1 kartą sav.

Pradinių klasių ir priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo mokytojai

 

_______________________

Pamokų laikas:

 

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.30-10.05 9.30-10.15
3. 10.45-11.20 10.45-11.30
4. 11.45-12.20 11.55-12.30
5. 12.45-13.20 12.45-13.30
6.   13.40-14.25
Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas: 7.30-18.00