“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia

iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie,

kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią

ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

  Struktūra ir kontaktaiVeiklos sritysAdministracinė informacijaPriėmimas į mokykląTvarkaraščiaiPaslaugosKlausimaiNuorodosParamaNaujienos  

Lapkričio mėnesio veiklos planas

KLAIPĖDOS „SAULUTĖS“ MOKYKLOS-DARŽELIO

2018 METŲ LAPKRIČIO MĖNESIO VEIKLOS PLANAS

 

Eil.

Nr.

Veiklos pavadinimas

Dalyviai

Diena

Atsakingas

 

  1.  

Kultūros paso renginys.

VšĮ „Renginių platforma“ lėlių teatro spektaklis „Bitė Maja“

1-4 kl. mokiniai

06

11.45

R.Vaičikauskaitė

A. Gustaitienė

A. Purtokienė

D. Draganova

  1.  

Klaipėdos miesto mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato Mero taurei laimėti finalo varžybos „Vyturio“ progimnazijoje

„Saulutės“ m.-d. komanda

06

13.00

D. Draganova

  1.  

Teatro „Avilys“ edukacinis spektaklis „Ėduoniukas ir Bakteriukas“

Pageidaujantys darželio vaikai

06

15.20

Mokytojai

  1.  

Klaipėdos 4 klasės mokinių muzikos olimpiada Martyno Mažvydo progimnazijoje

Mokyklos turo

4 kl. nugalėtojai

08

13.00

R. Butkuvienė

  1.  

Vaiko gerovės komisijos posėdis

Minėtieji

08, 13.00

R. Pintverienė

  1.  

Kultūros paso renginys.

„Žengiam į knygos pasaulį“ – renginio vieta: Klaipėdos viešoji biblioteka Vaikų skyrius

4 kl. mokiniai

13

11.00

D. Draganova

  1.  

Edukacinė pažintinė išvyka į fabriką „Roshen“

2 kl. mokiniai

14

A. Gustaitienė

  1.  

Klaipėdos ikimokyklinių įstaigų logopedų projekto „Jei nebūtų mūs kalbos – tai nebūtų Lietuvos“ renginys „Puošniosios raidelės“. Paroda veiks Lietuvos Aklųjų bibliotekoje

Vaikai, padarę darbelius

14-16

 

 

19-23

N. Mandeikienė

  1.  

Sferinis kinas.

Pažintiniai filmai:

„Gyvūnai mūsų draugai“ (darželiui)

„Svajonė skristi“ (4 kl.)

„Liucija. Krentančių žvaigždžių paslaptis““ (1-3 kl.)

Pageidaujantys

1-4 kl. mokiniai, darželio vaikai

16

V. Norkuvienė

mokytojai

  1.  

Užsiėmimai psichinės sveikatos stiprinimui:

1. „Kaip susirasti draugą“

2. Piešinių „Draugo portretas“ paroda bibliotekoje „Pelėdžiukas“

Priešmokyklinės grupės vaikai

Iki

09

 

09-31

L. Domarkienė

J. Didžiūnienė

L. Novak

  1.  

Rudens vakarojimai darželio ir priešmokyklinėse grupėse:

„Ilgais rudens vakarais“- 16.15

„Svečiuose pas kačiukus“- 16.00

„Svečiuose pas pelytes“- 17.00

„Kai užgeso senas žibintas...“- 16.00

„Ir pražydo gėlės rudenį...“- 17.00

„Duonelės kelias“- 16.00

 

 

„Smalsučiai“

„Kodėlčiukai“

„Spinduliukai“

„Nykštukai“

„Gudručiai“

„Voveriukai“

 

 

20

28

28

29

29

30

Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojai

  1.  

Dailyraščio konkursas Vitės pagrindinėje mokykloje

Nugalėtojai

 

mokytojai

  1.  

Teatro diena.

Spektaklis „Dėdės Tito džiazas“ Klaipėdos Dramos teatre

1-4 kl. mokiniai, priešmokyklinių grupių vaikai, „Voveriukai“, „Spinduliukai“

23

10.00

J. Didžiūnienė

L. Cirtautienė

R.Vaičikauskaitė

A. Gustaitienė

A. Purtokienė

D. Draganova

V. Kleinauskienė

O. Kaminskaja

  1.  

Klaipėdos ikimokyklinių įstaigų logopedų projekto „Jei nebūtų mūs kalbos – tai nebūtų Lietuvos“ renginys „Pasaka be galo“ Lietuvos Aklųjų bibliotekoje

Parengtas dalyvis

23

N. Mandeikienė

  1.  

Projekto, skirto psichikos sveikatai, „Jausmų jūra“ baigiamasis renginys

1-4 kl. mokiniai

27

 

R. Butkuvienė

R.Vaičikauskaitė

A. Gustaitienė

A. Purtokienė

D. Draganova

  1.  

Prevencinių programų „Antras žingsnis“  ir „Zipio draugai“ užsiėmimai

1-4 klasių mokiniai,

„Gudručiai“, „Nykštukai“

Penkta-

dieniais

1 kartą sav.

Pradinių klasių ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos

 

_______________________

Pamokų laikas:

 

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.30-10.05 9.30-10.15
3. 10.45-11.20 10.45-11.30
4. 11.45-12.20 11.45-12.30
5. 12.45-13.20 12.45-13.30
6.   13.40-14.25
 

Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas: 7.30-18.00