“Sielą puoselėjantis ugdymas, - kai pirmiausia

iš daugelio faktų sumaniai atrenkami tie,

kurie veikia vaiko vaizduotę, mąstymą, jausmus, valią

ir įstringa visam gyvenimui”

Šteineris

  Struktūra ir kontaktaiVeiklos sritysAdministracinė informacijaPriėmimas į mokykląTvarkaraščiaiPaslaugosKlausimaiNuorodosParama  
  InformacijaRenginiaiGalerija  

Lapkričio mėnesio veiklos planas

KLAIPĖDOS „SAULUTĖS“ MOKYKLOS-DARŽELIO

2019 METŲ LAPKRIČIO MĖNESIO VEIKLOS PLANAS

 

Eil.

Nr.

Veiklos pavadinimas

Dalyviai

Diena

Atsakingas

 

  1.  

KU studentų praktika darželio grupėse

Studentai, grupių mokytojai

05

V. Norkuvienė

  1.  

KU studentų praktika 1A, 2, 3 klasėse

Minėtieji

04, 06,

11, 18, 25

V. Norkuvienė

1A, 2, 3 klasių mokytojai

  1.  

Kino filmo žiūrėjimas kino teatre „Forum Cinemas“

1A ir 1B kl. mokiniai

08

I. Bakanauskienė

D. Draganova

  1.  

Ilgalaikis projektas „Vorų invazija“

4 kl. mokiniai

04, 11, 18, 25

A. Purtokienė

  1.  

Edukacinis užsiėmimas Pegaso knygyne „Profesijos“

1A kl. mokiniai

1B kl. mokiniai

12

13

D. Draganova

I. Bakanauskienė

  1.  

Aplinkosauginė programa „Skruzdėliuko Ryčio kelionė“

1-4 kl. mokiniai, „Voveriukai“ vaikai

13

11.45

12.45

D. Draganova

I. Bakanauskienė

K. Ilginytė

A. Gustaitienė

A. Purtokienė

  1.  

Antrasis Klaipėdos apskrities pradinio ugdymo mokinių muzikos konkursas „Muzika kitaip – 2019“

2, 3, 4 kl. mokiniai

14

13.30

R. Butkuvienė

  1.  

VŠĮ "Vikinma" pristato projektą "Prieš 1000 metų" - pažintis su senovės Kuršių bei Vikingų laikotarpiu

1-4 kl. mokiniai

15

D. Draganova

I. Bakanauskienė

K. Ilginytė

A. Gustaitienė

A. Purtokienė

  1.  

Moksleivių saviraiškos centro projekte „Tas nuostabus vorų pasaulis“, pristatoma 4 klasės mokinių projekto „Vorų invazija“ surinkta, apibendrinta medžiaga

Minėtieji

18

A. Purtokienė

  1.  

Trumpalaikis 3 klasės mokinių anglų kalbos projektas „Metų laikai“

Minėtieji

19

K. Skuodienė

  1.  

Sferinis kinas. Pažintiniai filmai:

darželiui- „Atsitiktiniai astronautai: Žemės, Saulės ir Mėnulio nuotykiai“ ir „Medžių paslaptis“,

mokyklai – „Mano organizmas“

Pageidaujantys

1-4 kl. mokiniai, darželio vaikai

21

V. Norkuvienė

mokytojai

  1.  

Kultūros pasas. Edukacinis užsiėmimas Lietuvos dailės muziejaus Laikrodžių muziejuje „Astronomijos ABC“

3 kl. mokiniai

22

10.00

A. Gustaitienė

  1.  

Kvalifikacijos kėlimas. Dalios Beniušytės seminaras „Darbas su emocijų ir elgesio sutrikimų turinčiais vaikais. Bendradarbiavimo su tėvais ypatumai“

„Saulutės“ m.-d. mokytojai

25

13.00

V. Norkuvienė

  1.  

Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus Žvakių liejimo edukacija

2 kl. mokiniai

26

13.00

K. Ilginytė

  1.  

Edukacinė programa Ievos Simonaitytės bibliotekoje „Pirmieji žingsniai bibliotekoje“

1A kl. mokiniai

27

D. Draganova

  1.  

Trumpalaikis 2 klasės mokinių anglų kalbos projektas „Mano namas“

Minėtieji

27

K. Skuodienė

  1.  

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos respublikinis vaikų piešinių konkursas „Emociuko nuotykiai 2020“

4 kl. mokiniai

28

A. Purtokienė

  1.  

Pempininkų bibliotekos vaikų centro „Gerviukas“ organizuojamas edukacinis žaidimas „Žvejok po Klaipėdą“

2 kl. mokiniai

 

3 ir 4 kl. mokiniai

28

10.30

29

K. Ilginytė

A. Purtokienė

A. Gustaitienė

  1.  

Rudens vakarojimai darželio grupėse „Rudenėlio linksmybės“:

„Nykštukai“ 16.00 val.

„Kodėlčiukai“ 16.00 val.

„Voveriukai“ 16.00 val.

„Smalsučiai“ 16.00 val.

„Gudručiai“ 17.00 val.

Vaikai, tėvai

 

 

20

22

27

28

R. Butkuvienė

Grupių mokytojos

  1.  

Prevencinių programų „Antras žingsnis“  ir „Zipio draugai“ užsiėmimai

1-4 klasių mokiniai, grupės

„Voveriukai“ vaikai

1 kartą sav.

Pradinių klasių ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos

 

_______________________

Pamokų laikas:

 

1 klasė 2-4 klasės
1. 8.30-9.05 8.30-9.15
2. 9.30-10.05 9.30-10.15
3. 10.45-11.20 10.45-11.30
4. 11.45-12.20 11.45-12.30
5. 12.45-13.20 12.45-13.30
6.   13.40-14.25
 

Ikimokyklinio ugdymo grupių

darbo laikas: 7.30-18.00